World GMN – kiedy ruszy AdKash

     Minęła już połowa lutego a o uruchomieniu AdKash nie ma mowy. Większość z nas weszła do programu nastawiając się na reklamę w telefonie jako czynnik, który pozwoli na budowanie struktury i wzajemny zysk. Co się okazało, zapowiedzi były to marzenia prowadzącego prezentacje nie poparte żadnymi ustaleniami z góry.

     Teraz padła wiadomość też nie oficjalna, że AdKash ruszy kiedy będzie ponad 100 000 użytkowników AdKash. W chwili obecnej jest ich 45% tej ilości. Przez to nie ma jak uruchomić usługi, ponieważ dla reklamodawców to jest mała ilość, która nie przełoży się na żaden rezultat.

     Co nam pozostaje? Czekanie i budowanie struktur. Jednak przy tak obranej polityce informacyjnej będzie to coraz trudniejsze do zrobienia.

4 odpowiedzi do “World GMN – kiedy ruszy AdKash”

  1. Wg informacji z dnia 10 lutego 2013 ilość AdKash.app wynosi 45000.
    Jest to więc 45% planowanej ilość potrzebnej do uruchomienia wersji alfa, a tym samym płacenia za reklamę.
    Podane 20% świadczyłoby o niskim zainteresowaniu, a tak nie jest.

  2. W dniu wczorajszym wyzerowali liczniki “fikcyjnej” kaski $
    i przestało naliczać więc być może przygotowują się do jakiś zmian, poza tym pojawiło się kilka nowych reklam.

  3. Reklamodawcy powinni pomyslec ze jak by wszedla pelna wersja adkash to ludzi odrazu by sie zebralo u mnie to paru kolegow powiedzialo mi tak bedzie pelna wersja to wejde w to.

  4. Napisałem do tych wszystkich wielkich firm do oddziałów w Polsce, HP, Coca-Cola, BMW, IKEA, żadna z tych firm nie zna world gmn. Napisałem zapytanie czy czasem ich marki nie są wykorzystywanie w celach promocyjnych, bez ich wiedzy. Jak się okazało nie ma i nie będzie żadnych rozmów, umów itp. na temat reklamy w AdKash… Także to tylko dobrze przemyślany plan 🙂 aby nas zrobić i zarobić… życzę wszystki uczestniczącym w tym procederze powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *